Kaip išsirinkti savo odontologijos kliniką?

Turite mylimą ir patikimą šeimos gydytoją? O kaip dėl odontologo? Raskite dar vieną svarbų žmogų kelionėje link stiprios Jūsų sveikatos.

Dentes Decori komanda

10/2/20222 min read

Kompetencija ir komandos įvairovė

Šiais laikais turime puikias galimybes gauti informaciją apie odontologijos kliniką, net neišėję iš namų. Pasinaudokite Google paieškos sistema, socialiniais tinklais ir artimųjų bei draugų rekomendacijomis. Paskaitykite atsiliepimus, komentarus ir įvertinimus – nebijokite parašyti asmeninės žinutės esamiems klinikos pacientams ir paklauskite Jums rūpimų klausimų. Nustebsite, kad žmonės tikrai linkę padėti ir dalintis savo patirtimi.

Taip pat, svarbu atsižvelgti į klinikoje dirbančios komandos įvairovę, kad dėl skirtingų klausimų nereikėtų ieškoti kitos klinikos. Pažiūrėkite ar komandoje dirba burnos higienistai, gydytojai-odontologai, kurie teikia terapinio gydymo ir protezavimo paslaugas, įsitikinkite, kad klinikoje yra galimybę gauti implantacijos paslaugas. Nepamirškite, kad ieškote ilgalaikio bendravimo, o ne klinikos vienkartiniam apsilankymui.

Jei Jums labai svarbu protezavimo paslaugos, pasidomėkite ar klinika turi dantų technikų laboratoriją – taip protezavimo paslaugas gausite greičiau, bei į Jums rūpimus klausimus galės atsakyti ir protezuojantis gydytojas-odontologas ir dantų technikas.

Bendravimas

Savo kontaktą su klinika pradėkite nuo konsultacijos, kad galėtumėte įvertinti klinikos komandos bendravimą – apsilankymas odontologijos klinikoje ir taip daugeliui žmonių kelia stresą. Pasistenkite rasti kliniką, kurioje komanda atsako į Jūsų klausimus, bendrauja mandagiai bei profesionaliai, skiria dėmesio ir supranta Jūsų nerimą bei padeda jį nugalėti.

Jei jaučiate, kad pasitikėti gydytojais bus sudėtinga, nesijaučiate patogiai ir nerimas būnant klinikoje tik dar labiau auga – ieškote kitų specialistų.

Lokacija

Nors kompetencija ir paslaugų įvairovė yra svarbiausi rodikliai ieškant patikimos odontologijos klinikos, vieta, kurioje ji įsikūrusi – taip pat labai svarbi. Patogus susisiekimas ir nemokamos parkavimo vietos leidžia Jums negaišti laiko prieš paskirtą vizitą ir nedidinti ir taip jau sunkiai suvaldomo nerimo.

Daugiau patarimų ir naujienų rasite mūsų Facebook puslapyje: 

https://www.facebook.com/dentesdecoriplus

Renkantis odontologą labai svarbu suprasti, kad ieškote ne žmogaus, kuris išgydys vienkartinį Jūsų dantų skausmą, bet rūpinsis Jūsų burnos sveikata, teiks konsultacijas burnos priežiūros, protezavimo ir kitais klausimais. Svarbu turėti nuolatinį gydytoją-odontologą (-ę) ir burnos higienistą (-ę), kurie bus susipažinę su Jūsų dantų ir dantenų būkle bei padės Jums palaikyti puikią burnos sveikatą ir išvengti ligų. Odontologijos klinikos komanda, žinanti Jūsų situaciją ilgą laiką, gali greičiau reaguoti ir padėti Jums išspręsti klausimus, susijusius su dantų ir dantenų sveikata.

Žemiau pateikiame keletą svarbių aspektų kaip išsirinkti tinkamą odontologijos kliniką.